You must be signed in to see all vet reports and RX.
Er gaat niets boven fijn en comfortabel rijden met een paard met een geweldige instelling. Degene die het hoogste bod plaatst voor Ricco M gaat er een heel fijn paard aan hebben. Hij springt op een makkelijke manier en is ook voor een amateur geschikt.
Ricco M is in Polen geboren en is een zoon van de 1.35m springhengst Farezzo B (Arezzo VDL). Zijn moeder Red Related is een Hannoveraanse merrie die op CIC1* niveau eventing heeft gelopen. Ze kreeg dressuurgenen van Rosentanz (Rohdiamant) en Weltmeyer mee en is een halfzus van de Hannoveraans goedgekeurde hengst Epikur.
FAREZZO
AREZZO VDL
CHIN CHIN
SARJOLIJN
TOBERLINA
COBERLINA
RED RELATED
ROSENTANZ
ROHDIAMANT
SABRINA
WARINESS
WELTMEYER
LARINA