12 bids
Er gaat niets boven fijn en comfortabel rijden met een paard met een geweldige instelling. Degene die het hoogste bod plaatst voor Ricco M gaat er een heel fijn paard aan hebben. Hij springt op een makkelijke manier en is ook voor een amateur geschikt.
Ricco M is in Polen geboren en is een zoon van de 1.35m springhengst Farezzo B (Arezzo VDL). Zijn moeder Red Related is een Hannoveraanse merrie die op CIC1* niveau eventing heeft gelopen. Ze kreeg dressuurgenen van Rosentanz (Rohdiamant) en Weltmeyer mee en is een halfzus van de Hannoveraans goedgekeurde hengst Epikur.
Geboortedatum | 08-08-2017 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Donker bruin |
Stokmaat | 167 |
BTW | 0.00% |
FAREZZO
AREZZO VDL
CHIN CHIN
SARJOLIJN
TOBERLINA
COBERLINA
RED RELATED
ROSENTANZ
ROHDIAMANT
SABRINA
WARINESS
WELTMEYER
LARINA