5 apr. 2022 21:13:00

12 bids

Er gaat niets boven fijn en comfortabel rijden met een paard met een geweldige instelling. Degene die het hoogste bod plaatst voor Ricco M gaat er een heel fijn paard aan hebben. Hij springt op een makkelijke manier en is ook voor een amateur geschikt.

Ricco M is in Polen geboren en is een zoon van de 1.35m springhengst Farezzo B (Arezzo VDL). Zijn moeder Red Related is een Hannoveraanse merrie die op CIC1* niveau eventing heeft gelopen. Ze kreeg dressuurgenen van Rosentanz (Rohdiamant) en Weltmeyer mee en is een halfzus van de Hannoveraans goedgekeurde hengst Epikur.

Geboortedatum 08-08-2017
Kleur Donker bruin
Stokmaat 167
BTW 0.00%

FAREZZO
AREZZO VDL
CHIN CHIN
SARJOLIJN
TOBERLINA
COBERLINA
RED RELATED
ROSENTANZ
ROHDIAMANT
SABRINA
WARINESS
WELTMEYER
LARINA