You must be signed in to see all vet reports and RX.
Ze is lichtvoetig, springt met goede manieren en heeft vermogen. Een heel fijn paard, geschikt voor diverse disciplines. Wie gaat deze driejarige merrie opleiden?
Ovidia B stamt af van de achtjarige hengst Jenssen VDL (Harley VDL), die verrichtingskampioen was van de KWPN-verrichtingstest met 86,5 punten, waaronder een 9 voor de galop en reflexen.
Moeder Carice Z stamt af van de 1.60m Grand Prix hengst Carrera VDL, die zeer populair is onder de fokkers en ruiters. Grootmoeder, de genetisch zeer interessante Quanora Z (Quaprice Z x Carthago x Lux Z) leverde al een goedgekeurde hengst: Cornet’s Quaprice (Cornet Obolensky). Zelf kwam ze uit de 1.50m springmerrie Cutting Edge, gereden door Roelof Bril en Cian O’Connor.
Date of birth | 20-06-2019 |
Gender | Mare |
Height | 169 |
JENSSEN
HARLEY
LARTHAGO
ZIRSINAA VD LEEUWERK
ZIROCCO BLUE
PERSINAA
CARICE
CARRERA
CARDENTO
VANTIELS ESPRIT
QUANORA
QUAPRICE
CARTANORA