3 mei 2022 21:42:00

Verkocht naar Griekenland

12 bids

Ze is lichtvoetig, springt met goede manieren en heeft vermogen. Een heel fijn paard, geschikt voor diverse disciplines. Wie gaat deze driejarige merrie opleiden?

Ovidia B stamt af van de achtjarige hengst Jenssen VDL (Harley VDL), die verrichtingskampioen was van de KWPN-verrichtingstest met 86,5 punten, waaronder een 9 voor de galop en reflexen.

Moeder Carice Z stamt af van de 1.60m Grand Prix hengst Carrera VDL, die zeer populair is onder de fokkers en ruiters. Grootmoeder, de genetisch zeer interessante Quanora Z (Quaprice Z x Carthago x Lux Z) leverde al een goedgekeurde hengst: Cornet’s Quaprice (Cornet Obolensky). Zelf kwam ze uit de 1.50m springmerrie Cutting Edge, gereden door Roelof Bril en Cian O’Connor.

Geboortedatum 20-06-2019
Stokmaat 169

JENSSEN
HARLEY
LARTHAGO
ZIRSINAA VD LEEUWERK
ZIROCCO BLUE
PERSINAA
CARICE
CARRERA
CARDENTO
VANTIELS ESPRIT
QUANORA
QUAPRICE
CARTANORA