You must be signed in to see all vet reports and RX.
Steel de show met deze prachtige palomino pony. Kantje’s Post Men is een tweejarige hengst met pony en rijpaardgenen. Hij zal straks geschikt zijn voor alle disciplines.
Zijn opvallende kleur heeft hij van zijn zesjarige vader Kantje’s Lester, een New Forest pony hengst die goedgekeurd is bij het AES. Moeder Kantje’s Gascha stamt af van de New Forest pony hengst Kantje’s Carter. Deze Carter sprong succesvol op 1.10m niveau voordat hij als sportpony naar het buitenland werd verkocht.
KANTJE'S LESTER
KANSHEBBER
KRIMH
DAISY BROWN
KANTJE'S AMERICAN BEAUTY
BERKHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY
KANTJE'S PRISCA
KANTJE'S GASCHA
KANTJE'S CARTER
SILVERLEA SIMPLY RED
KANTJE'S DIVA
KANTJE'S ZACHA
JUSTICE HR
PIEMIEKA