6 sep. 2022 21:26:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

2 bids

Steel de show met deze prachtige palomino pony. Kantje’s Post Men is een tweejarige hengst met pony en rijpaardgenen. Hij zal straks geschikt zijn voor alle disciplines.

Zijn opvallende kleur heeft hij van zijn zesjarige vader Kantje’s Lester, een New Forest pony hengst die goedgekeurd is bij het AES. Moeder Kantje’s Gascha stamt af van de New Forest pony hengst Kantje’s Carter. Deze Carter sprong succesvol op 1.10m niveau voordat hij als sportpony naar het buitenland werd verkocht.

Geboortedatum 26-05-2020
Studbook AES
Stokmaat 149

KANTJE'S LESTER
KANSHEBBER
KRIMH
DAISY BROWN
KANTJE'S AMERICAN BEAUTY
BERKHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY
KANTJE'S PRISCA
KANTJE'S GASCHA
KANTJE'S CARTER
SILVERLEA SIMPLY RED
KANTJE'S DIVA
KANTJE'S ZACHA
JUSTICE HR
PIEMIEKA