CICARO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z

Dit is iets heel bijzonders
View the entire collection of Youngsters & ridden 5 february- 8 februari 2022

Feb 8, 2022, 10:15:00 PM

Sold to Germany

21 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Bouw maar op die hindernissen, want Cicaro van het Scheefkasteel Z gaat straks alles springen. Een echt toekomstpaard met vermogen en een zeer goede achterhandtechniek. Voor zo’n vierjarige wil elke professional wel plek maken in zijn stal.

Met Cicero Z Van Paemel x Cardento VDL in zijn pedigree kan het ook niet anders dan dat Cicaro met veel macht springt. Zelf waren beide hengsten zeer succesvol op het hoogste niveau. Grootmoeder Unia B stamt af van Omni Star x Nimmerdor en ook die hengsten hebben 1.60m Grote Prijzen gesprongen.

Deze familie leverde tot nu toe diverse fijne nationale springpaarden en de NRPS goedgekeurde hengst Kentucky (Krunch de Breve).

Date of birth 15-05-2018
Gender Gelding
Color Bay
Height 165

CICERO Z VAN PAEMEL
CARTHAGO Z
PERRA
RENDEZ VOUS VAN PAEMEL
RANDEL Z
GRANIE
ISA-LINN
CARDENTO VDL
B-ESTELLE
UNIA
OMNI STAR
LENNEKE