CICARO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z

Dit is iets heel bijzonders
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden 5 february- 8 februari 2022

8 feb. 2022 22:15:00

Verkocht naar Duitsland

21 bids

Bouw maar op die hindernissen, want Cicaro van het Scheefkasteel Z gaat straks alles springen. Een echt toekomstpaard met vermogen en een zeer goede achterhandtechniek. Voor zo’n vierjarige wil elke professional wel plek maken in zijn stal.

Met Cicero Z Van Paemel x Cardento VDL in zijn pedigree kan het ook niet anders dan dat Cicaro met veel macht springt. Zelf waren beide hengsten zeer succesvol op het hoogste niveau. Grootmoeder Unia B stamt af van Omni Star x Nimmerdor en ook die hengsten hebben 1.60m Grote Prijzen gesprongen.

Deze familie leverde tot nu toe diverse fijne nationale springpaarden en de NRPS goedgekeurde hengst Kentucky (Krunch de Breve).

Geboortedatum 15-05-2018
Stokmaat 165

CICERO Z VAN PAEMEL
CARTHAGO Z
PERRA
RENDEZ VOUS VAN PAEMEL
RANDEL Z
GRANIE
ISA-LINN
CARDENTO VDL
B-ESTELLE
UNIA
OMNI STAR
LENNEKE