16 jun. 2020 20:13:00

Verkocht naar Duitsland

28 bids

CLINICAL REPORT

Jillz is een mooie merrie van Kannan uit een Baloubet du Rouet moeder die zelf goed presteerd in Engeland. Ze komt uit de lijn van  de gekeurde hengsten Eurocommerce Napels en Cobra en ze lijkt in hun voetsporen te treden. Ze heeft een leeuwenhart en heeft veel bloed en vermogen. Ze heeft de kwaliteit voor een professional maar ook het fijne karakter dat iedereen past. Ze is klaar voor de 1.30m parcoursen.

Geboortedatum 23-06-2014
Stokmaat 168

KANNAN
FURIOSO II
GOGO MOEVE H
CEMETA
WOZIETA
FALOU
MESANGE DU ROUET
CARTHAGA Z
D-ALMGRAEFIN