CHAPEAU DE MAURETUS Z

Toekomst belofte uit familie van Sapphire
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden horses July 1-4

4 jul. 2023 22:05:00

Verkocht naar Canada

De vijfjarige Chapeau de Mauretus Z is nog niet officieel uitgebracht op concoursen, maar is al wel meegeweest naar trainingswedstrijden. We hebben hier te maken met een grote belofte, waar menig professionele ruiter blij van wordt. Een springpaard met heel veel vermogen en een geweldige achterhandtechniek. Een ware atleet om te zien uit de prestatiestam van de olympische topmerrie Sapphire van McLain Ward en de 1.60m GP hengst Glasgow-W van het Merelsnest onder Jur Vrieling.

Vader Cicero Z Van Paemel is één van de best fokkende Carthago-zonen. Zelf wapperde hij met Dirk Demeersman over 1.60m Grote Prijzen alsof het niets was. Zijn zonen Icos en Eristov zijn zelfs 1.70m Grand Prix geklasseerd met respectievelijk Nicola Philippaerts (BEL) en Jordan Coyle (IRL).

Moeder Walentina van ’t Merelsnest (Darco x Cardinal xx) is een waardevolle fokmerrie. Z eracht Bolero 111 (1.60m Grand Prix) en de 1.45m geklasseerde La Luna de Mauretus en Karamel de Mauretus Z. Ze is ook de grootmoeder van de BWP-goedgekeurde hengst Eyeball vd Moervelde Z (El Barone 111 Z).

Chapeau’s grootmoeder Chiquita bracht vier 1.40m springpaarden, waaronder de goedgekeurde hengst Quinten van ’t Merelsnest (Darco). Deze familie bracht al talrijke internationale springpaarden.

Geboortedatum 15-06-2018
Stokmaat 173

CICERO Z
CARTHAGO Z
PERRA
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
RANDEL Z
GRANIE
WALENTINA VAN 'T MERELSNEST
DARCO
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA
CHIQUITA
CARDINAL XX
JUGENDNIXE