Sep 5, 2022, 8:41:00 PM

Sold to Belgium

5 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Met Don’t Gamble HH Z hoef je geen gokje te wagen. Dit gaat een goed springpaard zijn. Een prachtige bruine hengst met veel vermogen op de sprong.

Vader Duel de HSP is een tienjarige hengst, die internationaal op 1.45m niveau uitkomt onder Alexander Housen (BEL). Duel de HSP is AES en Zangersheide goedgekeurde en een halfbroer van nog twee 1.45/1.50m springpaarden.

Moeder Paris Z leverde al een internationaal 1.40m springpaard, Nemo HH die vorig jaar als achtjarige uitgebracht werd door Ida Svensson (SWE). Zelf stamt Paris Z af van de 1.50m springhengst Pablo Van Berkenbroeck en is ze een volle zus van de AES-goedgekeurde hengst Paquito Z (1.35m springen).

Grootmoeder Quivada van het Erperhof (Kebah xx) is een halfzus van Hydra van Erperhof (1.60m), Prinses d’Amour Erperhof (1.60m), Vincapie van het Reythof (1.50m), Caloux Z (1.50m) en nog zeven 1.30-1.40m springpaarden.

Date of birth 12-07-2019
Gender Stallion
Color Bay
Height 172

DUEL DE HSP
CALIDA 23
CALIDO I
F-LASCHITA
PARIS Z
PABLO VAN BERKENBROEK
PIT I
GARBE
QUIVADA VAN HET ERPERHOF
KEBAH XX
BEAUTY