You must be signed in to see all vet reports and RX.
De driejarige Virgile Van Het Burkelhof is een mooie donkerbruine ruin met veel kwaliteiten. Hij springt snel van de grond, met veel afdruk, springt opvallend goed terug van de paal en heeft een goede achterhandtechniek.
Vader Breemeersen Zirocco JR is een in Hannover goedgekeurde zoon van de tophengst Zirocco Blue VDL. Hij is zes jaar en 1.25m springen geklasseerd.
Moeder Ma Diamante van den Ouburg stamt af van de wereldberoemde vererver Diamant de Semilly x Camus. Ze werd in 2012 als veulen geprimeerd door het BWP en een jaar later uitgeroepen tot winnares van de jaarlingmerries.
Date of birth | 29-04-2021 |
Gender | Gelding |
Studbook | BWP |
Height | 168 |
ZIROCCO JR.
LICORNE DES FORETS
CHARLOTTE
CLINTON I
AKTION FIRE
MA DIAMANTE VAN DEN OUBURG
TAKE ME
CAMUS
ZEFLIEN