THOR HBC Z

Fantastische vierjarige uit Qerly Chin familie
View the entire collection of Youhorse.auction loose jumping, under the saddle & breeding

Aug 6, 2024, 9:30:00 PM

Sold to Netherlands

7 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Met Thor HBC Z ga je iets bijzonders naar stal halen. Deze vierjarige ruin spring met heel veel kwaliteit en een opvallende achterhandtechniek. Hij is sinds vijf maanden onder het zadel en heeft nog geen concourservaring. Wie gaat met dit springtalent uit de beroemde stam van Qerly Chin aan de slag?

Vader Tangelo van de Zuuthoeve sprong zelf met een prachtige klassieke manier 1.60m Grote Prijzen onder Roelof Bril en leverde topspringpaarden zoals Darry Lou en Tobago.

Moeder Gazelle de la Pomme (Kashmir Van Schuttershof), zelf 1.25m springen, leverde al tien internationale springpaarden, waaronder Chatel de la Pomme (1.55m GP met Lara Tryba) en Kentucky de la Pomme (1.50m springen met Yoshiaki Oiwa).

Grootmoeder Sauterelle de la Pomme (For Pleasure) bracht onder meer de hengst Vagabond de la Pomme (1.60m GP), Naturelle vh Legitahof (1.55m GP) en Ceasar de la Pomme (1.50m). Via Narcotique de Muze II (1.60m GP met Eric Lamaze) gaat deze pedigree terug naar de World Cup merrie Qerly Chin.

Date of birth 20-04-2020
Gender Gelding
Color Bay
Height 162

TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
NARCOS II
FAIR PLAY III
GEMINI
OLYMPIA VAN DE KREKEBEKE
LAUDANUM XX
RACYONA Z
GAZELLE DE LA POMME
KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
NABAB DE REVE
FINES VAN KAMEREN
SAUTERELLE DE LA POMME
FOR PLEASURE
NARCOTIQUE DE MUZE II