Dec 6, 2022, 8:52:00 PM

Sold to Italy

8 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

De driejarige Tesla van de Zwartbleshoeve scoort hoge ogen met haar prachtige model en is ook nog eens heel fijn in de omgang. Ze is net zadelmak. Bij het vrijspringen toont ze heel veel vermogen en is ze extreem voorzichtig. Een interessant, lichtvoetig springpaard voor de toekomst, gefokt uit een topsportfamilie.

De elfjarige hengst Leandro VG heeft zelf 1.50m Grote Prijzen gesprongen met Jeroen De Winter (BEL). Als zevenjarige was hij eindwinnaar van de Hengstencompetitie in België. Op achtjarige leeftijd sprong hij foutloos in zijn eerste Longines ranking rubrieken (1.45m-1.50m niveau).

Moeder Mercedes van ’t Zorgvliet combineert de hengsten Clinton en Heartbreaker in haar pedigree, net als de beroemde Cornet Obolensky. Haar zesjarige zoon Quickstar van de Zwartbleshoeve springt internationaal 1.30m met Roy Weel (NED), haar vijfjarige zoon Rio van de Zwartbleshoeve is een BWP-goedgekeurde hengst.en was één van de smaakmakers van de hengstenkeuring.

Grootmoeder Contesse van ’t Zorgvliet (Heartbreaker x Skippy II) kennen we als moeder van Kevin Staut’s 1.65m Grand Prix-springhengst For Joy van ’t Zorgvliet, het 1.50m springpaard Goldfee onder Johan Demolder (BEL) en de achtjarige BWP-goedgekeurde hengst Oberon van ’t Zorgvliet (internationaal 1.40m springen met Lou Favede, FRA). Zelf is Contesse een halfzus drie 1.50-1.60m Grand Prix-paarden.

Date of birth 29-03-2019
Gender Mare
Color Bay
Studbook BWP
Height 166

LEANDRO VG
GITANO VAN BERKENBROECK
NABAB DE REVE
AVAANA
CORSICA VG Z
CHELLANO Z
WITNESS VG
MERCEDES VAN 'T ZORGVLIET
CORRADO I
URTE
CONTESSE VAN 'T ZORGVLIET
VERONA VAN 'T ZORGVLIET