You must be signed in to see all vet reports and RX.
Met de tweejarige So Unique VP haalt je iets opvallend op stal, kijk maar eens naar zijn prachtige blauwe ogen. Maar dat niet alleen, dit is een springpaard met een goede achterhandtechniek en veel vermogen. Hier gaan we meer van horen!
De 1.65m GP hengst Utamaro d’Ecaussines Z was eerst succesvol onder Joe Clee. Later nam hij deel aan de World Equestrian Games in Tryon met William Whitaker en wonhij de wereldbeker van London Olympia. Hij sloot zijn sportieve carrière af onder Niels Bruynseels, met wie hij tweede werd in de Nations Cup van La Baule en vijfde in de LGCT GP van Cascais Estoril.
Moeder Key of Life stamt af van de Carambole-zoon Forsyth. Ze bracht ook Onassis, die in de top-10 finishte op de Nationale Merriekeuring van het KWPN op driejarige leeftijd. Grootmoeder Grace Kim NT (Astrello x Unaniem) heeft zelf 1.30m parcoursen gesprongen.
Dit paard moet officieel nog twee jaar worden. De verkoper heeft geen röntgenfoto's van hem. Omdat de botten nog volop in ontwikkeling zijn, is het te vroeg om röntgenfoto's te laten maken en deze te beoordelen.
Date of birth | 03-03-2022 |
Gender | Stallion |
Height | 161 |
VAT | 0.00% |
UTAMARO D'ECAUSSINES
ARIZONA VAN ARENBERG
HELEGANTE
KEY OF LIFE
FORSYTH
CARAMBOLE
TYRAJA J
GRACE KIM NT
ASTRELLO
BIBICHE KIM NT