Aug 5, 2024, 9:40:00 PM

Sold to Belgium

5 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Dit langgelijnde merrieveulen Sea-Star mag een belofte voor de toekomst genoemd worden. Ze heeft veel uitstraling en gaat veel vermogen hebben. Haar lichtvoetigheid, bloed en royale galop zijn ook sterke punten van haar.

Vader Zirocco Blue nam jarenlang deel uit van het Nederlands springteam met Jur Vrieling en fokt ook nog zeer goed. Al vijftig nakomelingen springen 1.60m en hoger, waaronder de goedgekeurde hengsten Ever Blue, Florian, Gisborne VDL, Zucchero HV en Zaccorado Blue. Eddie Blue en Elysium zijn net als Gisborne VDL op 1.70m niveau gestart.

Moeder Eaton Z (E Star) komt uit de 1.35m springmerrie Nevident Z (Nabab de Reve). Overgrootmoeder Kairo (Eaton du Rezidal), zelf 1.40m springen, bracht ook Plenty (1.45m springen) en Cherie (1.40m).

 Deze lijn gaat terug op Almé dochter Antje, die ook in de pedigree opduikt van de 1.60m Grand Prix-paarden Toldine, Shinto and Carolus 47 en de 1.50m springpaarden Keaton, Adventure FBH en goedgekeurde hengst Zacharov TN.

Date of birth 21-05-2024
Gender Mare
Color Grey
Studbook AES
Height M
VAT 9.00%

COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
GEKAS DES FORETS
EATON Z
E-STAR
BIG STAR
SUNRISE
NEVIDENT Z
NABAB DE REVE
KAIRO