You must be signed in to see all vet reports and RX.
Deze gaat over hoge hindernissen springen! Once is een driejarige merrie met een sportief type, veel bloed en scherpte, een goede galop en heel veel vermogen. Een interessant springpaard om in te investeren.
Ze stamt af van de tienjarige hengst Heineken VK VDL (Zirocco Blue), halfbroer van de 1.60m Grand Prix-hengst Regino en het 1.50m springpaard JK Horsetrucks Alme Adelheid. Heineken VK VDL werd door het KWPN goedgekeurd met een 9 voor reflexen en een 8,5 voor de springtechniek. Op zesjarige leeftijd liep hij zijn eerste 1.35m springparcoursen met Jur Vrieling.
Once’s moeder stamt af van de Duitse hengst Baloubino (Baloubet du Rouet x Acord II), een volle broer van de 1.55m Grand Prix-hengst Baloubet by Etl die uitgebracht wordt door Markus Saurugg (AUT).
Grootmoeder Elli-A** is een dochter van Acord I x Efendi en moeder van een 1.30m en 1.40m springpaard.
Date of birth | 19-04-2019 |
Gender | Mare |
Height | 167 |
HEINEKEN VK VDL
LICORNE DES FORETS
REGINA ADELHEID Z
REBEL II Z
JASPERINA
NN
BALOUBINO
ARIZONA BY ETL Z
ELLI
ACORD
ELFIE