You must be signed in to see all vet reports and RX.
Als je naar haar pedigree kijkt, dan verwacht je veel springvermogen en laat ze dat nou helemaal waarmaken bij het vrijspringen! Wat een power house is deze prachtige, driejarige merrie. Ze heeft veel overzicht op de sprong en is ook nog eens voorzichtig.
Cornet Obolensky en Zirocco Blue VDL zelf sprongen jarenlang mee in de top en kwamen op kampioenschappen en in landenwedstrijden uit. Horsetelex heeft al 90 Cornet Obolensky nakomelingen geregistreerd op 1.60m niveau en hoger, waaronder Clooney 51 (Martin Fuchs), Balou du Reventon (Brian O’Moggre), Cornado I (Marcus Ehning) en Vangog du Mas Garnier (Olivier Robert).
Moeder Gurusa (Zirocco Blue VDL) legde een zeer goede IBOP af met 81 punten. Grootoeder Surusa (Goodtimes x Flemmingh x Rigoletto) is een preferente elitemerrie en grootmoeder van Imposant (1.35m). Nauw verwant zijn Genle Men DVL (1.40m) en Highness (1.35m).
Date of birth | 18-04-2019 |
Gender | Mare |
Height | 175 |
CORRADO I
URTE I
HOLIVEA V. CLOST
GURUSA
ZIROCCO BLUE
LICORNE DES FORETS
SURUSA
GOODTIMES
LURUSA