You must be signed in to see all vet reports and RX.
De pedigree spreekt voor zich. Deze moet kunnen springen en dat doet hij ook! De driejarige Ogina VDA springt wat op zijn eigen manier, maar ontwikkelt veel vermogen en lijkt heel voorzichtig te zijn. Een prachtige en goed bewegende hengst waar we meer van gaan horen.
Vader Balou du Rouet, de halfbroer van de zeer goed presterende hengst Balou du Reventon, sprong zelf tot en met 1.50m niveau. Hij heeft al tachtig 1.60m Grand Prix-paarden afgeleverd. Zijn nakomelingen Babalou 41, Albführen’s Bianca en Baloutinue zijn zelfs op 1.70m niveau geklasseerd.
Ogino’s moeder Fenno-AL, afstammend van de legendarische Heartbreaker, heeft op 1.30m niveau gesprongen. Grootmoeder Coraldica is een Rheinlandse merrie van Contender x Heraldik xx en de volle zus van het succesvolle CCI5* eventingpaard en 1.45m springpaard Continuity, die onder meer de zware cross in Badminton liep onder David Britnell (GBR).
De merrielijn gaat terug op Arizona II (Landgraf I x Farnese), moeder van vier goedgekeurde hengsten: Caronimo (1.50m), Lord’s High Fly (1.40m), Cool Man K (1.40m) en Contec (1.30m).
Date of birth | 04-04-2019 |
Gender | Stallion |
Height | 170 |
BALOU DU ROUET Z
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
FENNO-AL
BACAROLE
CORALDICA
MENSA I