Jun 1, 2021, 9:59:00 PM

Sold to United Kingdom

7 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

In Nisella’s pedigree zien we drie 1.60m Grand Prix hengsten op rij en dat zien we in haar manier van springen terug. Met heel veel afdruk en vermogen! Gezien haar grootramige model staat deze driejarige merrie niets in de weg om een mooie sportcarrière tegemoet te gaan.

De Guidam-zoon Luidam was met Billy Twomey jarenlang een vaste waarde voor het Ierse springteam. Eldorado van de Zeshoek staat bekend om het vermogen dat hij doorgeeft aan zijn nafok en Concorde om de scherpte en inzet.

Moeder Forina is een tante van de goedgekeurde hengsten Grodino (KWPN, 1.45m springen), Haran (AES, 1.40m springen) en El Morado (NRPS), allen afstammend van Eldorado van de Zeshoek.

De pedigree gaat terug op Hidorina (Mytens xx x Gondelier), ook wel moeder van het 1.50m springpaard Lavendel (Concorde) en de 1.40m geklasseerde Ventje (Larino) en halfzus van San Patrignano Dorina (1.60m GP), Othello (1.60m GP), Ubas (1.50m) en twee 1.40m paarden. Hidorina’s kleinzoon Cenzo (Harley VDL), in eigendom geweest van Stal Everse, is ook op 1.60m niveau gestart.

Date of birth 10-05-2018
Gender Mare
Color Bay
Height 168

LUIDAM
GUIDAM
FOUGERE
ELJENOHVE
AKTEUR
POLINE
FORINA
ELDORADO VAN DE ZESHOEK
BIJOU ORAI
MORINA
CONCORDE
HIDORINA