You must be signed in to see all vet reports and RX.
Voor iedereen die een geweldig toekomstpaard zoekt: Nereus! Deze vierjarige scoort op alle fronten. Hij springt met heel veel vermogen, is voorzichtig en heeft een zeer goede techniek van springen. Hier gaan we meer van horen!
Vader Ut Majer de Brecey is één van de vele 1.60m Grand Prix-springpaarden afstammend van Diamant de Semilly.
Moeder Anetra van de Leeuwerk werd op 1.20m niveau uitgebracht en stamt af van Clinton, succesvol uitgebracht door Dirk Demeersman en individueel vierde op de Olympische Spelen in Athene. Anetra’s zoon Douglas (Canturano I) sprong op 1.30m niveau, haar elitedochter Fanetra (Balou d Rouet) leverde de KWPN-goedgekeurde hengst Ludovicus A (Edinburgh).
Grootmoeder Fonetra (Maykel x Rigoletto) heeft zelf 1.30m gesprongen en is tevens grootmoeder van Dancer (1.60m GP met Lauren Crooks, USA), Hollywood Star (1.45m) en Elinck (1.40m).
Date of birth | 17-07-2018 |
Gender | Gelding |
Color | Grey |
Studbook | AES |
Height | 167 |
UT MAJEUR DE BRECEY
JESSY LANDAISE
QUOUGLOF ROUGE
ABEILLE LANDAISE
ANETRA VAN DE LEEUWERK
CORRADO I
URTE
FONETRA
MAYKEL
VONETRA