You must be signed in to see all vet reports and RX.
Wat een heerlijk paard om te zien. Een prachtige vierjarige merrie waarmee heel veel amateurruiters plezier kunnen beleven. Ze heeft actieve bewegingen en springt met een groot hart, een super instelling en wil voorzichtig zijn. Ze is inmiddels ook zadelmak.
Namira R is een dochter van de AES-goedgekeurde hengst Impossible Mundig R, een bonte zoon van I’m Special de Muze x Verdi TN.
Moeder Ramira van het Westleven Z (Randel Z) werd op 1.35m niveau uitgebracht. De pedigree gaat via de hengsetn Sir de Verneuil xx en Lugano van la Roche terug op de Codex-merrie Wendy van Westleven, moeder van Rhodos (1.60m Grand Prix met Henk van de Pol) en een 1.30m- en 1.40m springpaard.
Date of birth | 07-05-2018 |
Gender | Mare |
Studbook | AES |
Height | 161 |
IMPOSSIBLE MUNDIG R
I'M SPECIAL DE MUZE
EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
WALNUT DE MUZE
BONNE MUNDIG R.
VERDI TN
UNMUNDIG
RAMIRA VAN HET WESTLEVEN
RANDEL Z
RAMIRO Z
ALARIC Z
IMAGINE EW
SIR DE VERNEUIL
HINDE