MY DREAM

Geweldige galop en vermogen uit volle zus KWPN-hengst L’Esprit
View the entire collection of Autumn Youhorse Auction 5 November - 8 November 2022

Nov 8, 2022, 9:47:00 PM

Sold to Denmark

9 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Als deze vijfjarige merrie professionele handen komt, dan gaan we hier nog terug horen. Kwaliteit in overvloed, veel vermogen, bloed en een geweldige galop. Een ruwe diamant om door de jaren heen tot iets speciaals te polijsten.

My Dream stamt af van Glen, ook wel bekend als Golden Dream. De elfjarige schimmel van Zirocco Blue VDL wordt door Jonathan McCrea (USA) gereden en heeft al veel ervaring op internationaal 1.45m niveau.

Moeder Zoe stamt af van de 1.60m Grand Prix-hengst Lupicor en een volle zus van de kampioen van de KWPN-hengstenkeuring in 2006, L’Esprit (1.40m springen).  Zoe leverde al meer succesvolle springpaarden: Danique (1.50m springen) en de AES-goedgekeurde hengsten Efremov (1.40m) en Cuzano Z (1.45m). In de pedigree treffen we ook de invloedrijke Holsteiner hengst Landgraf I aan.

Date of birth 08-05-2017
Gender Mare
Color Grey
Height 168

GOLDEN DREAM
LICORNE DES FORETS
UTHALINA-M
JULIO MARINER XX
NATHALINA M
ZOE
LUPICOR
LUX Z
JOURDETTE S
HERA O
LANDGRAF I
TRIWITTA