You must be signed in to see all vet reports and RX.
Wat een prachtige merrie met geweldige basisgangen en en ook nog eens een goede sprong in huis. De vierjarige Macy gaat in onze ogen geschikt zijn voor vele disciplines.
Ze heeft flink wat Grand Prix-genen meegekregen. Vader Vagabond de la Pomme sprong op topniveau met Penelope Leprevost. Casall, tegenwoordig één van de beste verervers, was een icoon in de Grand Prix ring onder Rolf-Göran Bengtsson. Overgrootvader Lavaletto kwam op 1.50m niveau uit.
Macy W is gefokt uit de Holsteins gefokte elitemerrie Cassidy, een volle zus van de vierjarige ZfdP-goedgekeurde hengst Cimbalou (Casall). Cassidy legde een IBOP af met achten voor haar reflexen, vermogen, rijdbaarheid en aanleg als springpaard en zelfs een 8,5 voor de instelling.
Date of birth | 15-05-2017 |
Gender | Mare |
Height | 165 |
VAGABOND DE LA POMME
VIGO D'ARSOUILLES
NABAB DE REVE
ILLICO D'ARSOUILLES
SAUTERELLE DE LA POMME
FOR PLEASURE
NARCOTIQUE II DE MUZE
CASSIDY
CASALL
KIRA XVII
OLAJA
LAVALETTO
DELICIA