Hoever kan je in de sport komen met een slim paard dat over de juiste instelling beschikt? Heel ver. Ma Belle beschikt over deze kwaliteiten. Niet vreemd als dochter van Kannan, via Crown Z de genen van olympisch kampioene Ratina Z en nazaat van Qerly Chin. Ma Belle’s moeder sprong zelf op 1.45m niveau.
Vader Kannan presteerde lange tijd op topniveau en bleef vervolgens razend populair onder de fokkers en ruiters. Hij leverde talrijke Grand Prix-springpaarden zoals olympisch kampioen en wereldbekerwinnaar Nino des Buissonnets, en meer dan 140 goedgekeurde zonen, waaronder Quabri de L’Isle.
Moeder Vigoureuse de la Pomme (Crown Z) heeft internationaal tot op 1.45m niveau gesprongen, net als grootmoeder Sauterelle de la Pomme (For Pleasure). Via de 1.60m Grand Prix-merrie Narcotique de Muze II (Darco) gaat deze merrielijn terug op de wereldbekermerrie Qerly Chin. Het aantal Grand Prix-paarden uit deze lijn is gigantisch.
Vigoureuse de la Pomme is bijvoorbeeld een halfzus van de 1.60m Grand Prix-hengst Vagabond de la Pomme, Ceasar de la Pomme (1.50m) en nog vier 1.40/1.45m springpaarden. Narcotique de Muze leverde veertien springpaarden op 1.40m niveau en hoger, waaronder de 1.60m Grand Prix-paarden Querlybet Hero, Boyante de Muze, Seacoast Ferly, Farfelu de la Pomme en Giovanni de la Pomme.
Date of birth | 07-06-2017 |
Gender | Mare |
Height | 164 |
KANNAN
FURIOSO II
GOGO MOEVE H
CEMETA
WOZIETA
VIGOUREUSE DE LA POMME
CROWN Z
RATINA Z
SAUTERELLE DE LA POMME
FOR PLEASURE
NARCOTIQUE II DE MUZE