LUMIA

Uit stam van Beezie Madden's 1.60m GP-paard Garant
View the entire collection of Youngsters & ridden 30 oct - 2 nov

Nov 2, 2021, 9:29:00 PM

Sold to Spain

16 bids

Lumia today jumping Lumia today jumping
If the video is not visible, click on the link below:
View on YouTube
Lumia just under the saddle Lumia just under the saddle
View on YouTube
Lumia Lumia
View on YouTube

You must be signed in to see all vet reports and RX.

De vijfjarige merrie Lumia uit de stam van Beezie Madden’s 1.60m Grand Prix paard Garant (Warrant) staat aan het begin van een mooie sportcarrière. Ze bracht dit jaar een veulen en is nu een aantal keren onder het zadel geweest. Deze prachtig gemodelleerde merrie heeft opvallend veel zelfhouding, springt met veel vermogen en techniek en heeft veel bloed.

Verdi TN was zelf jarenlang sterkhouder van het Nederlands springteam met Maikel van der Vleuten en zelfs één van de best presterende hengsten ter wereld.

Moeder Twister stamt af van de beroemde Baloubet du Rouet x Voltaire x Pilot. Ze gaf al drie internationale springpaarden: de in Italië goedgekeurde 1.60m Grand Prix hengst Zilver (Clinton) onder Juan Carlos Garcia, de 1.40m geklasseerde Audrey (Lord Z) met Mackenzie Ray (GBR) en het 1.35m springpaard Fabienne (Zambesi TN) in Denemarken.

Grootmoeder Madeleine (Voltaire) leverde de springpaarden Riadne Velvet (1.45m), Deister 101 (1.45m), Clive (1.40m) en Sanne (1.35m). Kleinkinderen van Madeleine zijn o.a. Incredible (1.45m), Zoe Velvet (1.45m), London 39 (1.40m) Ghitta (1.35m), Helios Velvet (1.35m) en de goedgekeurde hengsten Valentino Velvet (1.60m GP), Aerobic TN, Game Boy en Brooklyn. Madeleine is bovendien de overgrootmoeder van het 1.60m Grand Prix paard Garant van Beezie Madden en de KWPN- en NRPS-goedgekeurde hengst Lord of Farming HS.

Date of birth 21-05-2016
Gender Mare
Color Bay
Height 166

VERDI
JALISCO B
DIRKA
CLARISSA
LANDGRAF I
RENAISSANCE H
TWISTER
MESANGE DU ROUET
MADELEINE
HARIADNE