Zien we Lapacho straks op hoog niveau in de internationale springsport of ontwikkelt hij zich als een zeer goede hunter? Het is aan de nieuwe eigenaar, want deze prachtige, grote, vierjarige ruin heeft talent voor beide disciplines. Lapacho springt met een goede techniek en toont veel vermogen.
Zijn negenjarige vader Golden Dream (sportnaam Glen) is internationaal 1.45m geklasseerd met Adrienne Iverson (CAN). Moeder Valentina (Concorde) kwam op 1.35m niveau uit.
Date of birth | 27-05-2016 |
Gender | Gelding |
Color | Chestnut |
Height | 173 |
GOLDEN DREAM
LICORNE DES FORETS
UTHALINA-M
JULIO MARINER
NATHALINA M.
VALENTINA
CONCORDE
FLYER
REVILAGIGEDO
RHEINLAENDER
SEMONA