STAKKATO - 1 STRAW ICSI FREE

Topvererver: Topkwaliteit en instelling
View the entire collection of Exclusive Breeding Auction

Mar 8, 2022, 9:37:00 PM

Sold to United States

3 bids

Stakkato werd al eens uitgeroepen tot Hannoveraanse hengst van het Jaar en dat was niet voor niets. Hij stond jarenlang bovenaan in de Duitse fokkerijranking en was zeer succesvol tot en met 1.60m Grand Prix. Met Eva Bitter in het zadel verdiende hij zo’n 240.000 euro, won hij meerdere Duitse titels bij de amazones en werd hij opgenomen in het Duitse team.

Talrijke zonen zijn goedgekeurd voor de fokkerij. Op topniveau sprongen nakomelingen als Souvenir (Philipp Weishaupt), Satisfaction (Eva Bitter & Ludger Beerbaum), Sundari, Rückenwind, Argelith Sambuca, Saint Amour en Stolzenberg.

De nafok van Stakkato staat bekend om hun springkwaliteit, maar bovenal hun instelling. Eva Bitter omschreef het al eens: “Ik ken niet één Stakkato die niet wil springen, bang is of stopt.”

Let op: de rietjes zijn voor gebruik in Europa. Export naar de USA bijvoorbeeld is niet mogelijk aangezien hier geen exportdocumenten voor aangevraagd kunnen worden.

Date of birth 01-01-2023
VAT 9.00%

SPARTAN
SERVUS
SESAM I
DOMBUCHT
GOTTILDE
GOTTHARD
STEINGILDE
PIA
PYGMALION
PATRAS
ALBALONGA
GOLDFEDER
GOLDSTERN
WJATKA