You must be signed in to see all vet reports and RX.
Als je nou een springpaard zoekt met een prachtige manier van springen en ook nog eens veel vermogen, dan is El Gringo van Erpekom Z de juiste match. Deze driejarige valt ons bovendien op met zijn vriendelijke karakter en actieve, goede bewegingen.
El Gringo is een zoon van de tienjarige El Barone III Z (Emerald van ’t Ruytershof x Libero H), die vorig jaar op 1.60m Grand Prix niveau debuteerde onder Malin Baryard-Johnson.
Zijn bontgekleurde moeder Passion van Erpekom Z stamt af van de 1.50m springhengst Pablo Van Berkenbroeck.
Grootmoeder Lakotah (Calimero x Samber), ook een bonte, is een voortreffelijke fokmerrie. Ze bracht drie goedgekeurde hengsten: Utah van Erpekom (1.60m Grand Prix met John Whitaker), Eclips van Erpekom (1.45m) en Davinci van Erpekom, maar ook nog een 1.30m en 1.40m springpaard. Lakotah is bovendien de grootmoeder van Horatio van Erpekom (1.55m) en Pablito van Erpekom Z (1.50m).
Date of birth | 20-04-2019 |
Gender | Stallion |
Color | Black bay |
Studbook | Zangersheide |
Height | 170 |
EL BARONE III
EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
CARTHINA Z
NAKTIBRO
LIBERO H
FANAKTA
PASSION VAN ERPEKOM Z
PABLO VAN BERKENBROECK Z
PIT I
GARBE
LAKOTAH
CALIMERO
AMIRA