CORMETA VAN DE EIJKHOF Z

Uit de stam van Kannan met goede sportresultaten
View the entire collection of Valentine auction, Loose jumpers & horses under the saddle

Feb 6, 2024, 10:15:00 PM

Sold to United Arab Emirates

19 bids

Voor wie op zoek is naar een prachtige merrie met een goede manier van springen en goede sportresultaten: Cormeta van de Eijkhof Z is de juiste keuze. Deze zesjarige heeft wedstrijdervaring op 1.20m niveau.

Ze is een dochter van de olympische hengst Cornet Obolensky, die in de fokkerij zeer invloedrijk is. Hij bracht al meer dan 1.60m Grand Prix-paarden, waaronder de goedgekeurde hengsten Cornado I (1.65m GP), Balou du Reventon (1.70m GP) en Vangog du Mas Garnier (1.70m GP) en de minstens zo bekende 1.70m GP paarden Clooney 51 en Coree.

Moeder Wometa sprong zelf 1.35m parcoursen en leverde tot nu toe twee 1.20m springpaarden. Met Calvados x Zeus x Voltaire x Nimmerdor x Le Mexico in haar pedigree is ze sterk gefokt. Grootmoeder Rometa bracht onder meer Fellow Jumper (1.45m), Benz (1.40m), Gometa (1.40m) en drie 1.30-1.35m springpaarden. De lijn gaat terug op Cemeta (Nimmerdor), de moeder van de beroemde vererver Kannan en overgrootmoeder van de hengst Kannan jr.

Date of birth 03-05-2018
Gender Mare
Color Bay
Height 171

CORRADO I
URTE I
RABANNA V COSTERVELD
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
WOMETA
CALVADOS
URIEL
GOLD ROSE
ROMETA
ZEUS
LADY META