C U LATER VAN OVERIS Z

Halfbroer van Mandato van de Neerheide (1.65m GP)
View the entire collection of Valentine auction, Loose jumpers & horses under the saddle

Feb 6, 2024, 10:10:00 PM

Sold to United States

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Dit is de halfbroer van niemand minder dan Mandato van de Neerheide, die tot op 1.65m Grand Prix niveau succesvol is onder Christian Ahlmann. C U Later van Overis Z is een prachtige verschijning met zeer goede gangen. Deze driejarige laat al veel vermogen zien bij het vrijspringen.

Vader Clintrexo Z nam in 2021 met Christian Ahlmann deel aan de 1.70m Grote Prijs van CHIO Aachen en deed een greep in de prijzenpot. Hij is zelf een halfbroer van Dakota (1.60m GP) en gefokt uit een halfzus van drie 1.50-1.60m Grand Prix-springpaarden.

Moeder Conga van de Neerheide, dochter van de 1.60m GP hengst Pommeau du Heup, werd bekend door haar eerste nakomeling Mandato van de Neerheide. De opvallende vos won eind december nog de wereldbekerwedstrijd van Jumping Mechelen. Sowieso was hij in november en december zeer succesvol met 307.250 euro aan prijzengeld.

Grootmoeder Raycyona Z (Ramiro Z x Alme) bracht zelf ook een 1.60m Grand Prix hengst, de in Polen goedgekeurde Colorado. Ze is tevens grootmoeder van de hengst Tangelo van de Zuuthoeve (1.60m GP), Vance (1.60m), For Vito (1.45m) en Contessa la Silla (1.45m en de overgrootmoeder van Cornet Rouge (1.60m GP), Quinaro 2 (1.60m GP) en Eagle 19 (1.50m springen).

Date of birth 22-05-2021
Gender Stallion
Color Grey
Height 163

CLINTREXO Z
CLINTISSIMO Z
CLINTON I
IDYLLE CB
REXOTTA Z
REX Z
MARGOT DES GERBAUX
CONGA VAN DE NEERHEIDE
POMMEAU DU HEUP
HELIOS DE LA COUR II
JARNIE DU HEUP
RACYONA Z
RAMIRO Z
ALCYONE Z