2 apr. 2024 20:50:00

Verkocht naar Zweden

13 bids

We hebben al heel veel pluspunten gezien bij de vierjarige Dymarla van de Meele Z. Deze merrie is mooi naar boven gebouwd, heeft bloed, springt snel van de grond, is voorzichtig en trekt goed aan. Tijdens de videodag was ze sinds 2,5 maand onder het zadel. Haar halfbroer Janco-V (Dakar VDL) sprong afgelopen jaar zijn eerste internationaal 1.50m parcours met Ausra Clarke (LTU).

Vader Davenport VDL is een 13-jarige AES en Zangersheide goedgekeurde hengst van Diamant de Semilly uit de halfzus van Corland (1.60m GP). Hij sprong in 2023 1.60m parcoursen onder Laura Klaphake en is tegenwoordig succesvol op 1.55m Grand Prix niveau met Khaled Almobty.

Moeder Dakarla-V krijgt veel power mee van Zirocco Blue en Emilion en is een halfzus van het 1.45m springpaard Sikarla. Nauw verwant zijn ook de 1.45m springpaarden Welldone, Harikarla K en Haido. Uit dezelfde stam komen 1.60m GP paarden zoals Moorkart, Nucarlos, KM Wish en The Boss.

Geboortedatum 19-05-2019
Stokmaat 164

DAVENPORT VDL
VALENTINA IX
THYRA
DAKARLA-V
LICORNE DES FORETS
LOEKARLA
EMILION
OECARLA