12 bids
De vierjarige Zorba Blue is een schitterende schimmel die met een heel mooie techniek en bascule springt. Een opvallend paard met een fijne balans, lichtvoetigheid en een vriendelijk karakter. Hij kan ook als hunter opgeleid worden. Zadelmak is hij al.
Vader Zeppe Blue, een AES- en NRPS goedgekeurde hengst van Zirocco Blue VDL, wordt door Leon Thijssen internationaal uitgebracht in het 1.50m.
Moeder Wait & See (Lupicor) is een halfzus van vier 1.30/1.35m springpaarden. Grootmoeder Froukje (Jasper x Le Mexico) staat bekend als volle zus van het 1.60m Grand Prix-springpaard It’s the Business en Galanda (1.40m springen). Froukje’s halfzus Calanda Z (1.45m springen) leverde onder andere de KWPN-hengst Zambesi TN.
Geboortedatum | 05-04-2018 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Schimmel |
Stokmaat | 163 |
ZEPPE BLUE
ZIROCCO BLUE
LICORNE DES FORETS
ANNA BELLA
CASANTOS
TINKA BELLA
WAIT & SEE
LUPICOR
LUX
JOURDETTE S
FROUKJE
JASPER
ALANDA