1 mei 2023 21:10:00

Verkocht naar Duitsland

16 bids

De zesjarige Zidane heeft concourservaring op 1.30m niveau en springt met heel veel vermogen en een mooie techniek. Hij lijkt voorzichtig en laat zich fijn rijden.

Vader Zinedine was zeer succesvol op topniveau onder Ludger Beerbaum en viel op met zijn goede techniek, bascule en voorzichtigheid. Hij dekte in de beginjaren weinig, maar wist meteen goede springpaarden af te leveren zoals de elfjarige Kathmandau (1.55m GP met Marek Waclawik). Uit de jaargang die negen jaar geleden geboren werd komen Zineday (1.60m GP met Philipp Weishaupt) en de 1.50m springpaarden Cornezine, Pepper d’Or, Zinano G en Zealand 3. Ook de achtjarige Billy Arctic is al 1.50m geklasseerd.

Moeder Stina 51, dochter van topvererver Stakkato x Werther, sprong zelf op 1.35m niveau. Ze is een volle zus van het 1.50m springpaard Scarlett en een halfzus van het internationaal 1.40m springpaard Lady Loulou. Uit deze familie komen meerdere goedgekeurde hengsten, zoals Graf Top, Cornets Iberio (1.60m Grand Prix) en Lord Heinrich S (1.50m).

Geboortedatum 07-04-2017
Kleur Vos
Studbook Westfalen
Stokmaat 170

ZINEDINE
GUIDAM
FOUGERE
UNADONJA
PRIMA DONJA
STINA
STAKKATO
SPARTAN
PIA
WHOOPI
WERTHER
GRISELDIS