ZENITH VD DONKHOEVE Z

Nieuwe ster van de Donkhoeve
Bekijk de volledige collectie van Youngsters January

1 feb. 2021 21:34:00

Verkocht naar Nederland

Clinical Report

Zenith van de Donkhoeve stamt af van Zirocco Blue VDL, die met Jur Vrieling teamgoud won op het EK en individueel vijfde werd. Diverse nakomelingen komen op Grand Prix-niveau uit, waaronder het toppaard Eddie Blue met Devin Ryan (USA).

Moeder Johanna van de Donkhoeve sprong zelf op 1.20m niveau en leverde al de AES-goedgekeurde hengst Chicago van de Donkhoeve Z (Carrera VDL). Johanna’s vader Vivaldi du Seigneur (1.50m springen) is een zoon van de - in de fokkerij – zeer waardevolle 1.60m Grand Prix merrie Panama du Seigneur.

Grootmoeder Famona, dochter van de 1.60m Grand Prix hengst Zadok, leverde het 1.60m Grand Prix-springpaard VDL Fakir onder Ales Opartny (CZE) en twee 1.40m springpaarden.

Geboortedatum 29-05-2017
Stokmaat 168

COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
GEKAS DES FORETS
JOHANNA V/D DONKHOEVE
VIVALDI DU SEIGNEUR
CHELLANO Z
PANAMA DU SEIGNEUR
FAMONA
ZADOK
RAMONA