VIPER TER SALEGHEM

Moeder is halfzus Kasanova de la Pomme (1.65m GP)
Bekijk de volledige collectie van Young Horses, horses under the saddle & Breeding 2 - 5 March

5 mrt. 2024 22:50:00

Springpaard of hunter? Wat gaat het worden bij deze prachtige driejarige Viper Ter Saleghem. Hij is bovendien nog hengst en komt uit de befaamde Qerly Chin lijn, waar zoveel 1.60m Grand Prix-paarden en goedgekeurde hengsten uitkomen.

Vader is de in 2023 overleden Conthargos, die nog altijd zeer geliefd is onder de fokkers en ruiters. Hij liet meer dan 25 goedgekeurde zonen achter en heeft al heel wat Grand Prix-springpaarden geleverd.

Moeder Koreandre de la Pomme (Vagabond de la Pomme) staat bekend als halfzus van de succesvolle 1.65m GP hengst Kasanova de la Pomme met Koen Vereecke. Koreandre bracht zelf al drie internationale springpaarden: de negenjarige Al Capone Ter Saleghem (1.40m springen) en Van Schijndel’s Alaska Ter Saleghem (1.40m) en de achtjarige BWP-goedgekeurde hengst Qatar Ter Saleghem (1.30m).

Grootmoeder Everlychin de la Pomme (Malito de Reve) sprong 1.60m parcoursen en is gefokt uit MOM’s Werly Chin de Muze (1.50m springen). Werly Chin is ook moeder van Kirchswasser SCF (1.65m GP) en de 1.60m GP geklasseerde Diablesse de Muze en de olympische merrie Derly Chin de Muze.

Geboortedatum 04-04-2021
Kleur Donker bruin
Studbook BWP
Stokmaat 163
BTW 0.00%

CONTHARGOS
CONVERTER
FONTIRELL
CAJANDRA Z
JALANDA
KOREANDRE DE LA POMME
VAGABOND DE LA POMME
VIGO D’ARSOUILLES
SAUTERELLE
EVERLYCHIN DE LA POMME
MALITO DE REVE
WERLY CHIN DE MUZE