2 aug. 2022 21:59:00

Verkocht naar Belgiƫ

8 bids

Dit merrieveulen straalt sport uit. Het is een prachtig gemodelleerde, lichtvoetige dochter van de vierjarige hengst Cavalier Russe Z. Als zoon van Casall en Valentina van ’t Heike wordt Cavalier Russe Z een fenomeen in de dop genoemd. Hij is goedgekeurd bij het BWP.

Haar elitemoeder Bubertha sprong op 1.30m niveau. Van Elvis Ter Putte bracht ze It’s Bubertha (1.40m springen), DHI Showman (CCI3* eventing) en de naar Mexico verkochte Jub, die in 2018 de Blom Cup bij de vierjarige springpaarden won.

Overgrootmoeder Mubertha (Burggraaf x Joost x Abgar xx) leverde diverse internationale springpaarden: Fubertha (1.50m met Nicola Philippaerts), Nubertus Z (1.45m), Cubertha Z (1.40m), Humbertha (1.40m) en Cuba (1.35m).

Geboortedatum 20-03-2022
Kleur Vos
BTW 9.00%

CAVALIER RUSSE
CASALL
KIRA XVII
VALENTINA VAN 'T HEIKE
NABAB DE REVE
QUANINA'S SURPRISE VAN 'T HEIKE
BUBERTHA
VIGO D'ARSOUILLES
NABAB DE REVE
ILLICO D'ARSOUILLES
VUBERTHA
PIERROT
MUBERTHA