4 sep. 2023 20:45:00

Verkocht naar Canada

7 bids

Wat een prachtige manier van springen heeft de driejarige Unidad vd Donkhoeve. We zullen ons niet verbazen als hij succesvol gaat zijn in de hunterring, maar ook als springpaard is hij zeer interessant. Een lichtvoetige beweger met een makkelijke balans.

Vader Amadeo van ’t Vossenhof Z is tien jaar en debuteerde begin augustus in het 1.55m met Frederic Vernaet (BEL). Hij komt zelf uit de 1.60m Grand Prix-merrie Caloma II Z (Carthago Z), de volle zus van Caloma Z (ook 1.60m GP), moeder van de 1.60m Grand Prix-springhengst Quasimodo Z.

Moeder Richesse vd Donkhoeve (Kato T Z) komt uit de 1.60m Grand Prix-merrie Meibloem vd Donkhoeve (Diamant de Semilly x Chin Chin x Cassini I), onder meer gereden door Aurelia Loser (SUI). Meibloem’s driejarige zoon Unicum vd Donkhoeve is BWP-goedgekeurd. Meibloem’s moeder Highness vd Donkhoeve is een halfzus van de hengst Nanking vd Donkhoeve (1.50m springen) en Imperatrice vd Donkhoeve (1.45m niveau).

Geboortedatum 18-06-2020
Kleur Vos
Studbook BWP
Stokmaat 164

AMADEO VAN 'T VOSSENHOF Z
ASCA Z
ASKARI
KROKUSBLUETE
CALOMA II Z
ITOLOMA
RICHESSE VD DONKHOEVE
KATO T Z
KANNAN
UTOPIA
MEIBLOEM VD DONKHOEVE
HIGHNESS V/D DONKHOEVE