UNDERCOVER VAN STRIJTEM

Mooie springer of eventer met top galop
Bekijk de volledige collectie van Sport & breeding 4-7 March

7 mrt. 2023 22:08:00

Verkocht naar Nederland

1 bod

Met drie 1.60m Grand Prix springhengsten op rij in zijn pedigree, lijkt Undercover Van Stijtem voorbestemd te zijn voor de springsport. Toch kan hij ook een interessant eventingpaard zijn, want hij heeft een prachtig model, een makkelijke galop en veel balans in beweging. Bij het springen wil hij geen foutje maken en toont hij een goede instelling.

Zijn elfjarige vader Mosito van het Hellehof (Elvis Ter Putte x Nabab de Reve) nam afgelopen jaar met Bernardo Alves deel aan de Wereldruiterspelen in Herning. Mosito’s halfbroer Kasper van het Hellehof is zelfs 1.70m Grand Prix geklasseerd met McLain Ward (USA) door derde te worden in de fameuze Grote Prijs van Calgary in 2021.

Moeder Quinta KN Ter Beuken stamt af van de 13-jarige Calvaro Z-zoon Kafka van de Heffinck, die afgelopen jaar zijn 1.60m parcoursen onder Deirdre Reilly (IRL) sprong. Grootmoeder Sandra sprong zelf op 1.20m niveau en is interessant gefokt als dochter van Heartbreaker x Jokinal de Bornival. Diezelfde bloedcombinatie zien we ook terug bij de volle broers en goedgekeurde 1.60m Grand Prix-hengsten Toulon en Vancouver d’Auvray.

Geboortedatum 04-03-2020
Studbook BWP
Stokmaat 167

MOSITO VAN HET HELLEHOF
ELVIS TER PUTTE
UKASE TER PUTTE
HADISE VAN HET HELLEHOF
NABAB DE REVE
VALENTIANA
QUINTA KN TER BEUKEN
KAFKA VAN DE HEFFINCK
CALVARO
UTOPIE VAN DE HEFFINCK
SANDRA
ODESSA