4 apr. 2023 20:46:00

Verkocht naar Spanje

9 bids

Hunter of springpaard? De driejarige Ultreya van het Audgoed is nog heel groen maar toont desondanks talent voor beide disciplines. Het is een prachtige, heel lichtvoetige schimmelmerrie met een geweldige balans. Ze springt op een heel mooie manier en ontwikkelt bovendien vermogen.

Vader Charisto van de Heffinck is een BWP en in Holstein goedgekeurde zoon van de beroemde Casall, die zowel springpaarden als hunters aflevert.

Moeder Venetia II (Calato x Alcatraz x Carthago Z) is een Holsteiner merrie. Haar zoon Nazaro Z is internationaal 1.40m springen geklasseerd. Zelf is ze een halfzus van drie 1.30/1.35m springpaarden.

Geboortedatum 23-05-2020
Studbook BWP
Stokmaat 161
BTW 0.00%

CHARISTO VAN DE HEFFINCK
CASALL
KIRA XVII
ATHENA IV
CRISTO
KEEP EASY
VENETIA
CALATO
VANESSA III
LIBERTY I
ALCATRAZ
GISELA I