5 sep. 2022 21:26:00

13 bids

Deze driejarige merrie scoort op alle fronten hoog. Op type, galop, springen en pedigree. Interessant voor ruiters én fokkers, want zo één vind je niet snel. Deze prachtige Toscana van ’t Elshout springt met veel afdruk en kwaliteit en heeft een geweldige balans in galop.

Vader Orak d’Hamwyck is een achtjarige zoon van de 1.60m Grand Prix-hengst Scuderia 1918 Tobago Z x Toulon. De zwarte AES-goedgekeurde hengst viel al snel op met zijn looks, flitsende springmanieren en voorzichtigheid. Hij is internationaal 1.35m geklasseerd met Frederic Vernaet (BEL).

Moeder Qwizz van ’t Elshout is dochter van de 1.60m Grand Prix-hengst Lavillon (Diamant de Semilly), die met wel acht verschillende ruiters internationaal presteerde

 Grootmoeder Lamina van de Bisshop (Bamako de Muze) sprong internationaal 1.35m niveau en is gefokt uit de bekende Aphrodite d’Arsouilles (Nabab de Reve). Dit is niet alleen de volle zus van wereldkampioen Vigo d’Arsouilles, Aphrodite is ook moeder van Esprit (1.60m GP), Felicity van den Bisschop (1.60m GP), Joris van de Bisschop (1.55m GP), Grison van de Bisschop (1.50m) en nog vijf paarden op 1.35-1.45m niveau.

Geboortedatum 25-06-2019
Kleur Zwart bruin
Studbook BWP
Stokmaat 168

FOKMERRIE

Drachtig van Carrera VDL
Verwachte datum veulen 21-06-2023

ORAK D'HAMWYCK
TOBAGO
TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
WHOOPIE C
KAMIRA D'HAMWYCK
TOULON
REBECCA DE LAUBRY
QWIZZ VAN 'T ELSHOUT
LAVILLON
ANAIDE
LAMINA VD BISSCHOP
BAMAKO DE MUZE
APHRODITE D'ARSOUILLES