SYLVESTER EH

Stam van vele Grand prix paarden
Bekijk de volledige collectie van Youngster & Ridden 29/5-1/6

1 jun. 2021 21:14:00

Verkocht naar Bulgarije

7 bids

Wie in de toekomst dikke parcoursen wil springen, heeft aan Sylvester EH de juiste in handen. Deze driejarige hengst heeft in onze ogen alle vermogen van de wereld en een geweldige galop. Een paard voor de grote sport!

De BWP-geregistreerde hengst stamt van Untouchable (Hors la Loi II), die zichzelf op het hoogste niveau bewees en daardoor enorm aan populariteit won onder fokkers en ruiters vanwege zijn nafok. Moeder Bijou is een dochter van de ‘hengst van de eeuw’ Nimmerdor, die een zeer grote invloed had op de springpaardenfokkerij.

Springvermogen ligt al langer verankerd door de Hannoveraanse hengsten Lugano van la Roche en Flugel van La Roche. Deze merrielijn leverde al heel wat goede sportpaarden, waaronder Bijou’s halfbroer Valentino (stamboeknaam Coriander van de Ronevallei) die 1.60m Grand Prix sprong met Clement Mcmahon, Ulysses van de Krekebeke (1.60m GP met Lacy Morrone), Nithard (1.60m GP en BWP goedgekeurd), Diabeau van de Heffinck (1.50m GP met Vincent Lambrecht en goedgekeurde hengst) en Daloubette van Krekebeke (1.55m GP met Julie De Pelsmaeker).

Geboortedatum 19-06-2018
Kleur Vos
Studbook BWP
Stokmaat 170

UNTOUCHABLE
HORS LA LOI II
PAPILLON ROUGE
ARIANE DU PLESSIS II
PROMESSE
MIRAKEL
BIJOU
FARN
RAMONAA
KIRKE VAN HET SPARRENHOF
LUGANO VAN LA ROCHE
VALENTINA