20 dec. 2022 20:50:00

Verkocht naar Zweden

19 bids

Naar zulke speciale springpaarden als deze is altijd veel vraag, helemaal als ze al wat verder zijn in hun opleiding. Stadento Z gaat de investering waard zijn! We noemen hem niet voor niets een ‘professional quality horse’. Hij springt vlug van de grond, met excellente manieren en veel vermogen en voorzichtigheid. Stadento Z is een halfbroer van ons veilingpaard Zorro Z.

De hengst Stakkato Gold had net als zijn vader Stakkato de eer om uitgeroepen te worden tot ‘Hannoveraanse hengst van het Jaar’. Op dat moment (2015) was hij de absolute nummer 1 van alle Duitse hengsten in de fokkerijrankings van de Duitse FN.

Nadat hij tienen scoorde voor zijn verrichtingstest groeide Stakkato Gold uit tot een internationaal 1.50m springpaard. Ondertussen zijn er zeker 42 goedgekeurde zonen van hem, waaronder de 1.60m Grand Prix geklasseerde Seal 5, Solid Gold Z en Stargold.

Moeder Cardenta vd Eijkhof Z is een resultaat van een kruising van Cardento en Diamant de Semilly. Daarachter vinden we de Polydor-merrie Krista, die meerdere Grand Prix paarden en goedgekeurde hengsten bracht, waaronder de 1.60m hengst Taloubet Z (Christian Ahlmann), Big Star Jr (1.55m met Michael Greeve) en Conor Swail’s 1.60m GP paard Nadal Hero & D.B. En dat is slechts een kleine greep van de vele sportpaarden uit deze stam.

Geboortedatum 07-06-2019
Kleur Donker bruin
Stokmaat 162

STAKKATO GOLD
STAKKATO
SPARTAN
PIA
WERTHERROESCHEN
WERTHER
A L'ESPRIT
CARDENTA VD EIJKHOF
CARDENTO
B-ESTELLE
ZIRKOON DE SEMILLY K
KRISTA