6 sep. 2022 21:03:00

Verkocht naar Nederland

4 bids

Het hengstveulen Sky komt uit de eerste jaargang van de vierjarige KWPN-goedgekeurde hengst Newmarket VM (Chacoon Blue). Newmarket VM is in eigendom van Stal Hendrix, Redfield Farm en Team Nijhof, die hoge verwachtingen van deze jonge hengst hebben.

Sky is gefokt uit de stermerrie Ziniki Bea (Indorado), die al vier internationale springpaarden bracht. Dat zijn Emelie Niki W (1.35m), Hadrianus WB (1.45m), Incredible WB (1.40m) en Jupiter WB (1.45m). De pedigree wordt versterkt door ‘hengst van de eeuw’ Nimmerdor.

Geboortedatum 22-05-2022
BTW 9.00%

NEWMARKET VM
CHACOON BLUE
CHACCO-BLUE
CINDINA
NOUVELLE STAR Z
NUMERO UNO
CELESTE Z
ZINIKI BEA
INDORADO
CARRADO I
AIDA
FUBEA
PATRICIA