Veiling eindigt in

02/07/2024 22:40:00
Huidig bod 4.000,00

0 bids

Renaissance is drie jaar en het investeren waard! Een prachtige ruin om te zien met goede gangen, veel afdruk en lichtvoetigheid bij het springen en makkelijk vermogen. Zijn halfzus Jirsinaa sprong als negenjarige internationaal op 1.45m niveau onder Peter Bleiker jr. (SUI).

Vader Emilion is een preferente KWPN-hengst, geboren in 1986. Hij sprong 1.60m Grand Prix met Ulrich Kirchhoff en leverde talrijke internationale springpaarden, zoals de goedgekeurde Grand Prix hengsten Edminton Z, Emmerton VDL, Empire en Sarantos.

Moeder Fransinaa (Indoctro x Ahorn) staat bekend als de halfzus van het 1.60m Grand Prix-springpaard Sietse en twee 1.30-1.35m springpaarden. Haar volle broer Hedrick sprong als achtjarige onder Rodrigo Pessoa en liep even later op 1.40m niveau met Rodrigo Cunha (BRA).

Grootmoeder Narsinaa is ook de groot- en overgrootmoeder van acht springpaarden van 1.30m tot en met 1.45m niveau. Nauw verwant is het CCI3*-S eventingpaard Fabris.

Geboortedatum 26-02-2021
Stokmaat 167

EMILION
WELLINGTON
PATTY
RAMIRHA
FARNESE
FIANCE H
FRANSINAA
VANSESSA VII H
NARSINAA
AHORN
JARSINAA