18 bids
Ze galoppeert als een droom, is voorzichtig op de sprong en vlug in haar reflexen. Deze driejarige Quabri Lady S Z is een heerlijk springpaard. Ze heeft iets haar eigen manier van springen, maar laat nu al een super winnaarsmentaliteit zien.
Haar pedigree is veelbelovend met drie topsporthengsten op rij: Quabri de L’Isle x Mylord Carthago x Chin Chin en aangevuld met de zeer goed fokkende Nimmerdor (1.60m GP), Joost en Courville xx.
Moeder Karma-Lady is een volle zus van twee internationale 1.35m springpaarden Gallant (AES-goedgekeurde hengst) en My Lord Z. Haar halfbroer Camillus S Z is ook goedgekeurd door het AES.
De pedigree gaat terug op Joyful Lady (Nimmerdor), moeder van de KWPN-goedgekeurde hengsten Radisson (1.60m GP) en Pacific (1.40m), maar ook van Theresa-Lady (1.45m) en twee 1.30m springpaarden. Nauw verwant zijn Nitendo (1.60m GP) en Effect (1.50m).
Geboortedatum | 21-03-2019 |
Kleur | Vos |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | 164 |
QUABRI DE L'ISLE
KANNAN
CEMETA
DINASTIE DE L'ISLE
SOCRATE DE CHIVRE
FRAMBOISE
KARMA-LADY
MYLORD CARTHAGO
CARTHAGO Z
FRAGANCE DU CHALUS
ARESA LADY
CHIN CHIN
JOYFUL LADY