6 jun. 2023 22:23:00

18 bids

Hunter or jumper? Het is de koper die bepaald, want Punch Line heeft talent voor beide disciplines. Deze prachtige driejarige valt op zijn mooie manier van bewegen, goede lichaamsgebruik op de sprong en het vermogen.

Vader Ibolensky (Cornet Obolensky) sprong internationale 1.35m rubrieken onder Miranda Harrington en begint in de fokkerij aan de weg te timmeren. Uit zijn eerste jaargang won zijn dochter Magic Linda DL de GMB-finale voor vierjarige springpaarden met zeer hoge cijfers en is zijn zoon Mister Collin goedgekeurd bij het KWPN.

Moeder Go-Go Sina is een elitemerrie van de 1.60m Grand Prix-hengst Zirocco Blue, die zo succesvol was onder Jur Vrieling. Go-Go Sina legde een goede IBOP met 75 punten af, waaronder een 8,5 voor instelling. Ze is een halfzus van Airmax (1.40m springen met Nick Benterman, GBR), Edison (1.30m springen), Mazel Tov Sina (CCI2* eventing) en Lichte Tour dressuurpaard Duvall.

Grootmoeder Usina M (Lux) is gefokt uit de 1.30m springmerrie Evita (Zaire), een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Cavalier (1.60m Grand Prix met Franke Sloothaak).

Geboortedatum 30-04-2020
Stokmaat 170

IBOLENSKY
CATRIONA Z
FEMMENOR V
GO-GO SINA
LICORNE DES FORETS
USINA M
LUX Z
EVIETA