PORTOFINO FERRARI ADC

Weer zo’n Emerald met veel kwaliteit
Bekijk de volledige collectie van Autumn Youhorse Auction 5 November - 8 November 2022

8 nov. 2022 20:46:00

Verkocht naar Frankrijk

15 bids

Met Emerald van ’t Ruytershof zit je altijd goed. Dit is zo’n ruig springende zoon. De tweejarige Portofino Ferrari ACD heeft een prachtig model, springt met topkwaliteit, veel afdruk en een zeer goede achterhand techniek. Hij beweegt ook nog eens krachtig. Welk stamboek gaat hem goedkeuren voor de fokkerij?

Emerald sprong jarenlang op het hoogste niveau onder Harrie Smolders en heeft zich op alle fronten bewezen als vererver. Ruim 25 nakomelingen zijn al op 1.60m niveau en hoger beland, zoals Kasper van het Hellehof (1.70m GP) en de 1.65m geregistreerde Igor, Jaguar van de Berghoeve en Nikka van de Bisschop.

Moeder Laferrari is een elitemerrie van de tophengst Verdi TN, die heel wat teammedailles won onder het zadel van Maikel van der Vleuten. Ze slaagde op driejarige leeftijd met maar liefst 84 punten voor haar IBOP, met louter 8,5’en voor de springonderdelen en galop.

Grootmoeder Wereld Roven (Roven xx x Heartbreaker) bracht het internationaal springpaard Guinevere B (1.35m) en is zelf een halfzus van HBR Versace (1.50m GP) en nichtje van Eldorado WP Z (1.50m), D’Artagnan B (1.50m) en Astilbe B (1.50m).

Geboortedatum 20-04-2020
Stokmaat 164

EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
CARTHINA
TANAGRA 'S' VAN HET DAROHOF
LAFERRARI
VERDI TN
CLARISSA
WERELD ROVEN
ROVEN XX
PANDORA