Kijk eerst eens naar de pedigree: Conthargos x Kannan x Nabab de Reve x Libero H x Voltaire. En dan denk je eens in dat je rond 15 maart nog een veulen erbij hebt van de tophengst Conrad de Hus… Dit is een geweldige kans om iets interessants vast te leggen voor sport en fokkerij. Bovendien kan Polita, geboren in 2020, ook zeer goed springen. Ze drukt zich goed van de grond en weet bij elke sprong te imponeren.
Vader is de in 2023 overleden Conthargos, die nog altijd zeer geliefd is onder de fokkers en ruiters. Hij liet meer dan 25 goedgekeurde zonen achter en heeft al heel wat Grand Prix-springpaarden geleverd.
De moederlijn heeft al talrijke internationale springpaarden geleverd. Moeder Lakanita (Kannan) is onder andere een achternichtje van Habab-W (1.55m GP), Ikoon L (1.50m), Giolita (1.50m). Overgrootmoeder Viberolita (Libero H) bracht onder meer Entrepreneur (1.55m springen), Duncan (1.40m) en Giberolita (1.40m) en was zelf een halfzus van Wannahave (1.60m Grand Prix).
Geboortedatum | 15-03-2020 |
Kleur | Bruin |
Stokmaat | 165 |
BTW | 9.00% |
FOKMERRIE
Drachtig van | Conrad de Hus Z |
Verwachte datum veulen | 14-03-2024 |
CONTHARGOS
CONVERTER
FONTIRELL
CAJANDRA Z
JALANDA
LAKANNITA
KANNAN GFE
CEMETA
HABRIOLITA
NABAB DE REVE
VIBEROLITA