7 feb. 2023 21:37:00

Verkocht naar Nederland

7 bids

Dit gaat zonder twijfel een heel fijn spring- of eventingpaard worden. De tweejarige Pierrot T heeft veel bloed, springt iets op z’n eigen manier, maar met veel vermogen en een groot hart. Hij heeft een goede balans en beweegt bergopwaarts, wat veel rijcomfort gaat geven.

De hengst Hardrock Z (Heartbreaker x Carthago) doormaakte een zeer succesvolle carrière. Hij nam met Emanuel Andrade deel aan de Wereldruiterspelen in Caen in 2014 en de Olympische Spelen in Rio de Janeiro in 2016. Daarnaast werden ze individueel zesde op de Pan American Games in Toronto.

Moeder Zelandra (Indoctro) leverde al vier succesvolle sportpaarden waarvan er drie internationaal uitgebracht zijn. Dat zijn Galandra (1.35m), Higgs (1.30m), Ilandra (1.40m) en Jalandra (1.40m). Grootmoeder Pelandra (Corland x Wellington) is moeder van de internationale springpaarden Buckhorst (1.45m) en Florus (1.35m). Het gaat hier om dezelfde stam als de goed fokkende Baltic VDL (1.60m Grand Prix) en de 1.60m GP geklasseerde G&C Don Vito, Erdento van de Leeuwerk en Melandra.

Geboortedatum 20-03-2020
Stokmaat 168

HARDROCK Z
BACAROLE
CARTE BLANCHE Z
MONICA
ZELANDRA
VANESSA VII
PELANDRA
CORLAND
ELLANDRA